درباره شرکت مانیر

شرکت مشاورین انفورماتیک نیرو(مانیر) در سال 1371 با هدف ارائه خدمات نوین انفورماتیکی در صنعت برق کشور فعالیت خود را با اخذ مجوز از شورای‌عالی انفورماتیک آغاز نمود. شرکت مانیر با ظرفیت کارشناسی خود و با به کارگیری توان‌های تخصصی داخل و خارج از شرکت در نظردارد به عنوان بخشی از مجموعه فعالین این رشته نقش مؤثری را در توسعه صنعت انفورماتیک کشور داشته باشد.

لازم به تاکید است که هسته اولیه نیروی کارشناسی شرکت قبلاً با سوابق طولانی در بخش انفورماتیک شرکت برق منطقه ای آذربایجان، مشغول به کار بوده و در راستای سیاست‌های خصوصی سازی (دولت جمهوری اسلامی) در این شرکت به ادامه فعالیت پرداخته‌اند.  شرکت مانیر در حال حاضر با کسب امتیاز 1469 از شورای عالی انفورماتیک کشور، شرکت انفورماتیکی در سطح کشور و رتبه اول در منطقه شمال غرب به خصوص آذربایجان و اولین شرکت در بین شرکت‌های انفورماتیکی صنعت برق ایران از نظر شورای عالی انفورماتیک کشور می‌باشد.

این شرکت با در اختیار داشتن 87 نفر پرسنل متخصص که 40 نفر آن‌ها با درجه کارشناسی و بالا در رشته علمی ذیربط با انفورماتیک و مابقی با درجه تحصیلی فوق دیپلم و دیپلم  با آموزش‌های متنوع کامپیوتری از توان بالقوه بالایی جهت انجام پروژه‌های گوناگون انفورماتیکی ( سخت افزار- نرم افزار) برخوردار می‌باشد.